Гіркота Лисенка
У народній медицині жовч застосовувалася з незапам'ятних часів і вважалася дуже популярним засобом. В основному її використали для усунення суглобових болів при вікових змінах. У українській народній медицині курячу жовч приписували пити для лікування захворювань жовчного міхура. Цим засобом користувалися і інші народи світу. Препарати з жовчі досліджені і запатентовані у багатьох країнах: Великобританії, Японії, Израиле, пострадянських республіках і так далі.
Крем з гіркотою Лисенка представляє авторський препарат, основними компонентами якого є активні компоненти жовчі свійської птиці.
Основні властивості:
У народній медицині жовч застосовувалася з незапам'ятних часів і вважалася дуже популярним засобом. В основному її використали для усунення суглобових болів при вікових змінах. У українській народній медицині курячу жовч приписували пити для лікування захворювань жовчного міхура. Цим засобом користувалися і інші народи світу. Препарати з жовчі досліджені і запатентовані у багатьох країнах: Великобританії, Японії, Израиле, пострадянських республіках і так далі
У Каноні лікарської науки Відомий Абу Али Ибн Сина (Авіценна) вказував, що найздоровішою є жовч птахів. "Всяка пташина жовч сильніша, ніж жовч чотириногих",-писала Авіценна. Першоджерело відає нам, що "усі види жовчі корисні від втрати нюху і з силою відкривають закупорки в гратчастій кістці. Жовч входить до складу мазей від карбункулов.и.препятствует їх появі. Жовч . прикладають при слоновій хворобі і розширенні вен, і це приносить користь.Усі види жовчі корисні від помутніння зору".
Нині медична жовч широко застосовується для допоміжної терапії багатьох захворювань, будучи високоефективним, а головне, натуральним засобом. Жовч, особливо пташина, має властивості анестетика, чинить протизапальну дію, має розсмоктуючі і дратівливі властивості, сприяє нормалізації сольового обміну, посилює секреторну діяльність печінкових клітин, робить жовчогінний ефект, благотворно впливає на функцію підшлункової залози, беручи участь в нормалізації вуглеводного обміну; сприяє всмоктуванню жирів, посилює перистальтику кишечника. Відома ефективність дії жовчі при лікуванні панарициев і паранихиев, тендовагінітів і травматичних инфильтратов. При місцевому застосуванні діє швидко і якісно. Це особливо важливо у випадках, коли необхідно усунути больовий синдром.
Показання до застосування:
Остеоартроз, бурсит хронічний артрит, спондилоартрит, вторинний радикуліт;
Шпори п'ят, розростання на кісточках ніг;
Травматичні ушкодження м'яких тканин (забиття, травми і розтягування зв'язок, підшкірні крововиливи) без порушення цілісності кісток і шкіри;
Тендовагініти, запальні захворювання трахео-бронхиального дерева, мастопатії, варикозна хвороба;
Хронічний флебіт, хронічний лімфаденіт поза загостренням, лімфаденопатія, фурункульоз;
Початкова фаза розвитку пароніхії, для профілактики загострень хронічних запальних захворювань додаткових порожнин носа.
Склад: активні компоненти жовчі свійської птиці, вода, гліцерин, ланолін, олія парфюмированное.
Форма випуску : Рідкий крем для зовнішнього застосування. Банка 50 мл
Лікування різних недуг за допомогою крему полягає у використанні аплікацій і накладенні компресів. Крем наносити тонким шаром на шкіру відповідно до області поразки або захворювання. Окрім основної зони використання крему в деяких випадках корисно змащувати область пупка. При застосуванні компресів в якості провідника, що підвищує глибину проникнення і ефективність дії жовчі доцільно додавати до разової порції крему димексид (3-5капель) або покривати область нанесення крему вологою серветкою, змоченою в розчині димексида в співвідношенні з водою 1 : 7- 10. Не рекомендується накривати згори або укутувати компрес поліетиленовою плівкою або іншими матеріалами, які не пропускають повітря щоб уникнути роздратування шкіри. У різних випадках курс лікування триває від декількох днів до цілого місяця. При перших же ознаках алергічної реакції процедури слід перервати. Час дії компресу, тривалість курсу і область нанесення крему необхідно погоджувати з лікаре